Dzisiaj jest: 20 styczeń 2021
Imieniny obchodzą: Fabian, Sebastian

Informacja dla organizacji pozarządowych

Konsultanci programu Erasmus+ Młodzież dla województwa śląskiego zapraszają wszystkich zainteresowanych aplikowaniem o środki na spotkanie informacyjne oraz konsultacje z zakresu przygotowania projektu i dokumentacji aplikacyjnej.

Spotkanie odbędzie się 30 września br. w Regionalnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli „WOM" w Katowicach przy ulicy kard. St. Wyszyńskiego 7 w godz. 9.00-12.00.

Spotkanie będzie okazją do uzyskania informacji nt. programu Erasmus+ i jego komponentów, przeznaczonych dla grup młodzieżowych i organizacji działających w obszarze edukacji pozaformalnej oraz poznania kwestii technicznych (tj. rejestracja w bazie ECAS, systemie URF, wypełnienie aplikacji e-form) i merytorycznych, związanych ze złożeniem wniosku. Po szkoleniu, w godzinach 12.00-14.00, istnieje możliwość indywidualnych konsultacji.

Udział w spotkaniu i konsultacjach jest bezpłatny. Zgłoszenia udziału są przyjmowane poprzez AKTYWNY FORMULARZ, do wyczerpania miejsc lub do dnia 26 września br. Organizatorzy mogą przyjąć maksymalnie zgłoszenia dwóch osób z jednej organizacji.

Organizatorzy informują również, że kolejne spotkania na temat programu Erasmus+ planowane są w październiku i listopadzie br. W przypadku braku wolnych miejsc w dniu 30 września br. prosimy o zgłoszenie na późniejsze spotkania, o ich terminach będą informować na stronie internetowej www.ngo.pl.

Konsultanci zapraszają też wszystkie zainteresowane instytucje i organizacje z terenu województwa śląskiego do korzystania z bezpłatnych konsultacji wniosków Erasmus+ Młodzież. Bieżące informacje nt. terminów konsultacji dostępne są na stronie programu: http://erasmusplus.org.pl/mlodziez/konsultanci/

W razie pytań można kontaktować się pod numerem telefonu: 504 015 202. Do udziału w spotkaniu zapraszają: Marta Żurek i Marta Materska-Samek, konsultanci programu Erasmus+ Młodzież dla województwa śląskiego.

źródło: informacja prasowa