Dzisiaj jest: 20 wrzesień 2020
Imieniny obchodzą: Renata, Filipina, Eustachy

Komunikat w sprawie wyznaczenia koorynatora do spraw dostępności w Starostwie Powiatowym w Będzinie

Uprzejmie informujemy, iż zgodnie z zapisami ustawy z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami, z dniem 1 września 2020 roku Starosta Będziński Sebastian Szaleniec wyznaczył koordynatora ds. dostępności w Starostwie Powiatowym w Będzinie.

Funkcję tę pełnił będzie Pan Artur Wyra - Główny specjalista Wydziału Polityki Społecznej.

Zadania koordynatora ds. dostępności:

a) wsparcie osób ze szczególnymi potrzebami w dostępie do usług świadczonych przez Starostwo Powiatowe w Będzinie,

ze szczególnymi potrzebami w sferze dostępności architektonicznej, cyfrowej
i informacyjno- komunikacyjnej,

c) monitorowanie działalności Starostwa Powiatowego w Będzinie w zakresie zapewniania dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami,

d) przekazywania raportu o stanie zapewniania dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami w Starostwie Powiatowym w Będzinie.

Dane kontaktowe koordynatora:

Artur Wyra - Główny specjalista Wydziału Polityki Społecznej