Dzisiaj jest: 18 październik 2021
Imieniny obchodzą: Juliana, Łukasza, Bogumiła

Powiatowy Urząd Pracy zaprasza na szkolenia on-line

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie serdecznie zaprasza wszystkie osoby zainteresowane na szkolenie online, które odbędzie się w dniu 20.10.2021 r. o godzinie 1000  w ramach którego będzie można dowiedzieć się nt. skutecznego zarządzania sobą podczas poszukiwania pracy.

Będzie można uzyskać wiedzę jak ustalać cele i priorytety, dostać wskazówki, które pomogą skutecznie zarządzać czasem podczas poszukiwania zatrudnienia. Będą przedstawione narzędzia, które mogą poprawić efektywność i produktywność.

Działaj skutecznie i osiągaj wytyczone cele. Naucz się efektywnie planować i realizować zadania!

Status osoby bezrobotnej nie jest wymagany, natomiast osoby zarejestrowane w tut. Urzędzie proszone są o zgłaszanie chęci udziału u doradcy klienta w celu ujęcia w Indywidualnym Planie Działania.

Termin zgłaszania chęci udziału do dnia 15.10.2021 r. osobiście lub telefonicznie 573 205 891 lub 573 205 892.

rysunkowa ilustracja przedstawiająca mężczyznę spoglądającego na zegarek stanowiąca plakat wydarzenia

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie serdecznie zaprasza wszystkie osoby zainteresowane na szkolenie online, które odbędzie się w dniu 26.10.2021 r. o godzinie 10:00 w ramach którego będzie można poznać kompetencje przedsiębiorcze, typy osobowości oraz wady i zalety prowadzenia własnej firmy.

Skorzystaj - to może być początek Twojej kariery zawodowej!

Termin zgłaszania chęci udziału do dnia 20.10.2021 r. osobiście lub telefonicznie 573 205 891 lub 573 205 892.

Ilustracja przedstawiająca schody ruchome stanowiąca plakat wydarzenia