biblioteka będzin

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Będzinie

biblioteka bedzin

plac prof. Włodzimierza Wójcika 1
42-500 Będzin

Tel. (sekretariat)
32 267-41-65
Kontakt e-mail: biblioteka@biblioteka.bedzin.pl

Wypożyczalnia dla dorosłych: 32 267-48-87
Oddział dla dzieci i młodzieży: 32 267-48-28

Biblioteka Będzin na mapie

Godziny pracy

Biblioteka główna: Wypożyczalnia Główna, Czytelnia Główna

Poniedziałek – 10.00-19.00
Wtorek – 10.00-19.00
Środa – 10.00-19.00
Czwartek – 10.00-19.00
Piątek – 10.00-19.00
Sobota – 8.00-14.00

Oddział dla dzieci i młodzieży

Poniedziałek – 10.00-18.00
Wtorek – 10.00-18.00
Środa – 10.00-18.00
Czwartek – 10.00-18.00
Piątek – 10.00-18.00
Sobota – 8.00-14.00

Godziny otwarcia FILII BIBLIOTECZNYCH
nr 1 Ksawera, nr 2 Warpie, nr 4 Łagisza, nr 7 Zamkowe, nr 9 Podłosie

Poniedziałek , Środa, Piątek – 11.00-18.00
Wtorek, Czwartek – 10.00-15.00
Sobota- nieczynne

Filia nr 3 Dworzec

Poniedziałek -09.00- 17.00
Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek – 08.00-16.00
Sobota – nieczynne

Filia nr 5 Grodziec

Poniedziałek ,Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek – 08.00-16.00
Sobota – nieczynne

Filie Biblioteki w Będzinie

Filia nr 1 „Ksawera”

Wisławy Szymborskiej 2
42-500 Będzin

Telefon
(032) 267-48-05


Filia nr 2 „Warpie”

rtm. Witolda Pileckiego 1
42-500 Będzin

Telefon
(032) 761-62-95


Filia nr 3 „Dworzec”

plac Kolei Warszawsko-Wiedeńskiej 3
42-500 Będzin

Telefon
(32) 775 85 85


Filia nr 4 „Łagisza”

ul. Radosna 6
42-500 Będzin

Telefon
(032) 267-51-68


Filia nr 5 „Grodziec”

plac Skarbińskich 1
42-500 Będzin

Telefon
(032) 267-51-20


Filia nr 7 „Zamkowe”

Rycerska 2
42-500 Będzin

Telefon
(032) 267-30-78


Filia nr 9 „Podłosie”

ul. Podłosie 10
42-500 Będzin

Telefon
(032) 267-23-47

Działy – kontakt

DziałKierownik / SpecjalistaE-mail
Dyrekcja bibliotekip.o. Dyrektora MiPBP w Będziniesekretariat@biblioteka.bedzin.pl
Sekretariat BibliotekiMiłosz Bajenasekretariat@biblioteka.bedzin.pl
Zastępca DyrektoraBeata Wardęgabeata.wardega@biblioteka.bedzin.pl
Dział Administracyjno-GospodarczyKierownik: Angela Sojkaadministracja@biblioteka.bedzin.pl
Dział Finansowo-KsięgowyGłówny Księgowy: Beata Wyciskksiegowosc@biblioteka.bedzin.pl
Dział Gromadzenia, Opracowania i Kontroli ZbiorówKierownik: Marzena Koćmadzialgromadzenia@biblioteka.bedzin.pl
marzena.kocma@biblioteka.bedzin.pl
Specjalista ds. bibliotek powiatu będzińskiegoOksana Jegorkinapowiat@biblioteka.bedzin.pl
Specjalista ds. pozyskiwania środków finansowych i realizacji projektówEwelina Binkowskaewelina.binkowska@biblioteka.bedzin.pl
Kierownik Działu Promocji i InformacjiMichał Fiukpromocja@biblioteka.bedzin.pl
Punkt informacjiAnna Mitka, Joanna Olborskapunktinformacji@biblioteka.bedzin.pl
Dział Udostępniania i Sieci BibliotecznejKierownik: Sylwia Wiktorowiczsylwia.wiktorowicz@biblioteka.bedzin.pl
Wypożyczalnia dla dorosłychMonika Stelmach, Aneta Sarnikwypozyczalnia@biblioteka.bedzin.pl
Odział dla dzieci i młodzieżyAleksandra Wąsik, Monika Jurczyńskadziecieca@biblioteka.bedzin.pl
CzytelniaAnna Żwirek, Andrzej Nogaczytelnia@biblioteka.bedzin.pl
Pracownia Dokumentów Życia Społecznegodzs@biblioteka.bedzin.pl

Opinie

0,0
Rated 0,0 out of 5
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 opinii)
Doskonała0%
Bardzo dobra0%
Średnia0%
Zła0%
Fatalna0%